NordicStay

Reeglid ja tingimused

Privaatsus

Hindame kõrgelt privaatsust. Kliendi kontaktandmed ja muu info on vaid meie kasutuses, mida me vajame, et võtta Sinuga ühendust seoses broneeringuga. Kolmandatele isikutele me ei jaga infot oma klientide kohta.

Broneering

Et oma broneering kinnitada, on vaja tasuda broneeringu summa 24h jooksul meie arveldusarve numbrile, mille saad e-mailile. Kui teed broneeringu samaks päevaks, siis on vaja tasuda summa koheselt enne check-in kellaaega ja ka helistada ette, et tegid broneeringu tänaseks, sest siis saame kiiremini reageerida viimase hetke tulemisele.

Tühistamine/muutmine

Broneeringut saab tühistada tasuta 30 päeva enne saabumist. Siis tagastame Teie poolt tasutud summa täismahus tagasi. Lühema ajaperioodi jooksul saate broneeringut muuta ja valida uue sobivama kuupäeva. Kui uuel kuupäeval on kõrgem hind, siis tuleb rahaline vahe tasuda. Kui uuel kuupäeval on madalam hind, siis muudatusi ei kohaldata.  Kuna haigused ja muud asjad ei hüüa tulles, siis leiame kindlasti sobiva lahenduse kõigile. Meie eesmärk on ikka see, et klient saaks nautida oma oodatud puhkust!

Check in/Check out

Sisse registreerimine alates 15.30 ning välja registreerimine kuni 11.30. Juhul kui on võimalik meie poolt pakkuda varasemat või hilisemat minemist/tulemist, siis me ka teeme seda.

Maja korrashoid

Klient saab enda kasutusse puhta maja ning ootame kliendilt heaperemehelikku vara ja puhtuse hoidmist. Majutusest lahkudes on heaks tavaks panna kõik nõud nõudepesumasinasse ning masin tööle. Lisaks saab viia ka enda tekitatud prügi territooriumil asuvasse prügikasti. Kui oled midagi katki teinud või kui maja on peale majutamist räpane, siis saadame selle kohta info ja pildid ning lisaarve vastavalt eseme turuhinnale ja koristaja hinnakirjale. Broneeringu tegija vastutab maja ja esemete korrashoiu eest tema valitud rendiperioodi vältel.

Pidu

Nordicstay Noarootsi puhkemajad on mõeldud loodust nautivale ja privaatsust hindavale inimesele. Kõva muusika ja muu lärm on keelatud. Kui oled otsustanud broneerida ka kaks maja, siis ikkagi kohaldub see info. Vaikne taustamuusika on lubatud kuni 22.00 (september-aprill), kuni 23.00 (mai-august)

Ohutus

Palume olla ettevaatlikud seoses lõketega, küünaldega ja ahjude kütmisega. Küünlaid on keelatud jätta põlema ilma järelvalveta. Põlemisest/põletamistest tekkinud kahju tuleb korvata kliendil. Tuulise ilmaga on keelatud õues lahtist tuld teha. Majas olevatel treppidel liikumine on kliendi vastutada. Tiigis suplemine on lubatud kui on piisavalt vett ( suvel on vett vähe). Talvel võib tiigijääle minna omal vastutusel kui klient on veendunud, et jää on piisavalt paks. Vettehüpped keelatud, sest tiik on madal.

Kümblustünn

Tünni ahju tohib tule alla panna alles siis, kui tünn on vähemalt kolmveerand vett täis. Vee saab lisada tünni voolikust, mis asub maja küljes. Kõige mugavam on kütta kuni 38kraadini. Kütmise ajal hoida peal tünnikaant. Ka ööseks panna kaas peale. Peale kümblemist tõmmata kork põhjast. Kui plaanid ka järgmisel/järgmistel päevadel tünni kasutada, siis võid jätta vee sisse. Talvel kui on miinuskraadid, me paneme tünni ise vee ja alustame kütmist, et vältida külmumist veesüsteemis ja ahjus.

Majades sees suitsetamine keelatud! Trahv 200€

Broneerimisel märkida täpne arv inimesi. Majutuse hind sõltub inimeste arvust. Rohkem inimesi ei ole lubatud kui broneeringus märgitud.

Lemmikloomad ei ole lubatud. Kui on selle kohta lisaküsimusi, võtke julgelt ühendust.

Kui on lisaküsimusi seoses reeglitega ja kui miski vajab täpsustamist, võtke meiega julgelt ühendust.

Kirjuta meile

Kui Sa ei ole veel valmis broneerimiseks, vaid on muu küsimus, võta julgelt ühendust. Vastame reeglina 24h jooksul.